Opis techniczny
Opis techniczny

ŚCIANY

Ławy fundamentowe żelbetonowe monolityczne, ściany nośne dwuwarstwowe oraz trójwarstwowe wykonane w technologii prefabrykowanej z warstwy mineralnej w celu akumulacji stałej temperatury, lekkiego betonu na bazie spienionego szkła, tworzącą część konstrukcyjną z dużą izolacją termiczną i akustyczną, nienasiąkliwą, odporną na grzyby, pleśnie, gryzonie oraz dodatkowej warstwy styropianu z tynkiem silikonowym, ściany wewnętrzne prefabrykowane.

PŁYTA FUNDAMENTOWA

Szkło spienione  pod płytą fundamentową sprawdza się jednocześnie jako drenaż. Dzięki swej zamkniętej strukturze pełni rolę izolatora, który ogranicza całkowicie przenikanie  wilgotności do płyty fundamentowej co przekłada się np. na mniejsze zużycie energii na ogrzewanie budynku.

PŁYTA PODŁOGOWA 

Izolację płyt fundamentowych ze szkła spienionego można stosować w gruntach, które dobrze odprowadzają wodę.
Płyta podłogowa ze zbrojonego betonu lekkiego na bazie spienionego szkła, czyli kwarcu, zapewniając ekologię i wysoką izolację.

DACH

Więźba drewniana prefabrykowana. Wykończony gontem bitumicznym lub blachodachówką w umówionym kształcie i kolorze. Rynny i rury spustowe wykonane z PCV. Kąt nachylenia dachu  do 35 stopni.

ELEWACJA

Wykonana z zaprawy elewacyjnej w kolorze umówionym.

OKNA I PARAPETY

Stolarka okienna i rolety wykonane z PCV, wyposażona w parapety zewnętrzne.

GRUPA HOGER